Vacaturebank
 • Banner_02.jpg
 • Banner_07.jpg
 • slider_korfbal.jpg
 • Banner_03.jpg
 • korfbal-detail.2010jpg_tcm79-153264.jpg
 • Banner_10.jpg
 • Banner_05.jpg
 • image-4772525.jpg
 • Banner_08.jpg
 • Banner_01.jpg
 • Banner_11.jpg
 • korfball---sports---psb.jpg
 • korfbal_0.jpg
 • Klapkuiptribune_met_bochten_Korfbal_13 (2).jpg
 • Banner_06.jpg
 • korfbal2.JPG
 • Banner_04.jpg
 • Korfbal_500px_250px.jpg
 • korf-kunststof.jpg
 • Banner_09.jpg

cid image001 png01D1172E
Afgelopen jaren heeft Petra Maurits voor Velocitas het jaarlijks collecteren geregeld voor Jantje Beton, een belangrijke inkomstenbron voor onze club. Petra heeft aangegeven dat het na deze jaren tijd wordt dat een ander dit stokje zal overnemen. Uiteraard willen we Petra onwijs bedanken voor de inzet van de afgelopen jaren.

Vind jij het belangrijk dat kinderen vrij kunnen buitenspelen en bewegen in hun eigen buurt, en hiernaast zorgen voor een goede inkomstenbron voor Velocitas. Word dan collectecoördinator bij Velocitas voor Jantje Beton.

Over de functie
Als collectecoördinator ben je de schakel tussen de collectanten, Velocitas en Jantje Beton. Zonder jou kan er geen collecte plaatsvinden. Je bent actief in de periode november t/m maart. Je deelt zelf je tijd in, je zult ongeveer één tot enkele uren per week bezig zijn, afhankelijk van de periode. Je werkt vanuit huis. 

Taken

Werven van collectanten binnen de vereniging
Contact onderhouden met deelnemende collectanten
Collectematerialen bestellen bij Jantje Beton en uitdelen aan de deelnemende collectanten
Wijkindeling maken, zodat de groepen niet bij elkaar in dezelfde straat collecteren
De collecte promoten: bijvoorbeeld posters en vlaggen ophangen en nieuwsberichten in de Velopress
Financiële afwikkeling verzorgen
Uiteraard zullen we vanuit de club je steunen met raad en daad. 

 

Spreek je bovenstaande functie aan en wil je (of jullie) hier meer over weten neem dan contact op met Marcel van Bentum

Telefoon: 06-54744801

Mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.