Veloshop
 • korfball---sports---psb.jpg
 • Korfbal_500px_250px.jpg
 • Klapkuiptribune_met_bochten_Korfbal_13 (2).jpg
 • Banner_01.jpg
 • Banner_11.jpg
 • slider_korfbal.jpg
 • Banner_03.jpg
 • korfbal_0.jpg
 • korfbal-detail.2010jpg_tcm79-153264.jpg
 • Banner_09.jpg
 • Banner_07.jpg
 • Banner_10.jpg
 • image-4772525.jpg
 • Banner_02.jpg
 • Banner_06.jpg
 • Banner_05.jpg
 • Senioren_banner_2.jpg
 • Banner_04.jpg
 • vragen_35fe_0_0.png
 • korfbal2.JPG

We hebben nog steeds hulp nodig bij het Schoolkorfbaltoernooi! Kan jij helpen met trainen geven op maandag 9 april of woensdag 11 april van 18:00-18:45 of fluiten op het toernooi zelf op 18 april? Meld je aan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06 1007 3307 

Logo Veloshop

webshop

Pro Fit Sports 

 desound

 

De warme douche voor de toernooicommissie!
Misschien verdwijnt die bbq-lucht dan een beetje…

‘Velo Girl here, your one and only source into the ‘verenigingswerk’ and scandalous lives of Velocitas… And who am I? That’s one secret I’ll never tell.’

Wat heb ik genoten van de traditionele opening van het korfbalseizoen: het Velocitas-toernooi. Met onwaarschijnlijk mooi weer (oké, om te spelen was het een beetje warm…) en een bbq waar nieuwe records werden gevestigd in toeloop en kwaliteit. Mannen, vrouwen van de toernooicommissie: ik neem mijn pet diep af voor wat jullie voor mekaar hebben gekregen. Wát een toonbeeld van verenigingswerk! Grote klasse!

En nu snel onder die warme douche, want ik ruik die bbq echt nog.
You know you love me. XOXO, Velo Girl

 

Vacaturebank